Restauracja 3V6 w Bydgoszczy

O Restauracji 3V6

"Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia."

Restauracja 3V6 znajduje się w czterogwiazdkowym City Hotelu w Bydgoszczy, a to zobowiązuje. Nasi goście cenią sobie fantastyczną atmosferę, wysoki poziom usług i doskonałą kuchnię. Wśród wielu pozycji w karcie menu z pewnością znajdziesz interesujące dla siebie.

Zapraszamy w kulinarną podróż.

O Restauracji 3V6

Doskonały smak i elegancja

Wyjątkowa atmosfera

Eleganckie i nowoczesne wnętrza Restauracji 3V6, odpowiednio dobrana, subtelna muzyka w połączeniu profesjonalną i dyskretną obsługą kelnerską gwarantują wyjątkową atmosferę spotkań. Wszystko po to, byś czuł się specjalnie ugoszczony. 

Wyśmienita kuchnia

Wykwintne potrawy

Potrawy w karcie menu Restauracji 3V6 są starannie dobrane. To wypadkowa popisowych dań naszych kucharzy. Świeże produkty najwyższej jakości w połączeniu z wiedzą i długoletnim doświadczeniem Szefa Kuchni owocują doskonałymi potrawami. Specjalizujemy się w kuchni polskiej i europejskiej, ale dla potrzeb naszych Gości cały czas zgłębiamy tajniki kuchni innych narodowości. Tworzymy menu na każdą okazję, zarówno na romantyczną kolację we dwoje lub biznesowy bankiet. Smak potraw podkreślą specjalnie wyselekcjonowane wina i napoje alkoholowe. Na specjalne życzenie uwzględnimy potrzeby dietetyczne Gości.

Poznaj nasze menu
O Restauracji 3V6
O Restauracji 3V6

Perfekcyjne uroczystości

Niezapomniane chwile

W Restauracji 3V6 znajdziesz znakomite warunki do organizacji uroczystości prywatnych i biznesowych. Dogodne usytuowanie lokalu w centrum miasta, możliwość połączenia restauracji z salami bankietowymi, komfortowy nocleg w czterogwiazdkowym City Hotelu, duży dozorowany parking, stwarzają organizatorom spotkań ogromne możliwości. Możemy zaaranżować wesele, przyjęcie Pierwszej Komunii św. lub inne uroczystości rodzinne. Pomożemy w realizacji studniówki, bankietu firmowego czy konferencji. Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalny zespół gwarantują sukces. Zachęcamy do poznania oferty organizacji imprez.

Poznaj ofertę organizacji uroczystości

W czym możemy pomóc ?

Rezerwacja

Zarezerwuj dogodny termin
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych*